Bize Ulaşın +90 212 287 55 97
Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun

GARANTİ VE İADE

Garanti Ve İade

Garanti

Sipariş verilen ürünlerin isimleri fatura ve kredi kartı ekstresinde geçmemektedir.

Kredi kartı ekstrenizde, yapmıs olduğunuz alışverişlerin açıklaması sitenizde gözükmektedir.

Ürünler kapalı ambalajda dışarıdan belli olmayacak sekilde gönderilmektedir.

Kredi Kartınız 256bit şifreleme metodu ile isleme alınır ve kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz.

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyada, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir sekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

E-posta adresiniz hiçbir sekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır.

 İade Koşulları

1. Ürün teslim alındığı gün İADE çıkartılmalıdır.

2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yıkanmış ürünler, paketi acilmiş ürünler sağlık bilgisi açısından ayrıca, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vesaire durumlarda da iade kabul edilmez.

3. Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolay ürün kusurlu veya amipli mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolay sorumluluk kabul etmemektedir.

4. Sipariş esnasında ürünün katalog ve kodunu belirtmeniz gerekmektedir.

5. info@sitemiz.24.com adresine iade işlemleriniz ile ilgili Email gönderebilirsiniz.

6. İade işleminde ürün ile birlikte size ulasan ürün faturasının bütün nüshaları ve sipariş numarası, sipariş adi ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade talebinde bulunabilirsiniz.

7. Bildirim yapılmadan iade gelen ürün kabul edilmez, öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Hatalı ürün ve yanlış ürünlerde hiçbir kargo ücreti ödemeden Sürat kargo ile karsı ödemeli yollayabilirsiniz.

8. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmaz.

Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi kartı ile alinmiş ürünlerde satıcı, banka ile yapmıs oldugu sözleşme gereği alıcıya nakit iadesi yapamaz.